Strona WWW

najnowsze produkty

Odbiorniki nawigacyjne GPS i GPS-GLONASS
20.12.2017
Specjalistyczne i zintegrowane odbiorniki GPS i GPS-GLONASS do nawigacji i telemetrii - USB / RS232 / RS422 / RS 485 / BT-Bluetooth / TTL - C-MOS do nawigacji, transportu, monitoringu, telemetrii i prac polowych. 

Więcej

Specjalistyczne anteny dla służb - kamuflowane oraz multi-system HV 50 i HV 60
30.11.2017
Specjalistyczne anteny komunikacyjne oraz kamuflowane VHF 136 ~174 / UHF 380~520 MHz w tym Multi-System  HV 50 i HV 60 na pasma GSM-LTE / GPS / WiFi / HF-VHF-UHF ( DMR / TETRA ).

Więcej

Multi-systemowa antena "SHARK"
26.10.2017
Nowoczesna, multi-systemowa antena  ASHM-SHARK na pasma CB / HF / VHF / UHF / GPS-GLONASS - GALILEO / GSM-LTE / Wi-Fi / DVBT / DAB + FM / Telemetria !!!  Jedna antena wiele możliwości !!!

Więcej

Strona 1 z 3  > >>

archiwum newsów

Odbiorniki nawigacyjne GPS i GPS-GLONASS

20.12.2017
 Zintegrowane odbiorniki do precyzyjnej nawigacji satelitarnej GPS-AR 45 to miniaturowa konstrukcja typu "MOUSE". Posiada obudowę IP66 wyposazoną w magnes neodymowy i w zalezności od wyknania mozliwa jest komunikacja za posrednictwem portu USB , RS232 , RS 422/485 i TTL. Odbiornik z aktywną anteną ceramiczną odbierające zakres GPS i GPS-GLONASS umozliwiają odbiór 99 kanałow i wysoką czułość do -170dBm. Pozwala to na bardzo precyzyjny pomiar pozycji geograficznej nawet w trudnych warunkach, nierzadko takze w obiektach zamkniętych. Zasilanie odbiornika jest za pośrednictwem portu USB lub zewnętrznego źródła zasilania w przedziale 4,5~5,5 V ( na zamówienie wersja 3,3 V )


Rozszerzona wersja specjalistyczna GPS-R75 posiadająca w/w parametry wyposazona jest dodatkowo w szybki start, bufor pamięci ostatniej pozycji, czasu i daty, przetwornice napięcia pozwalajacą zasilać odbiornik z portu USB lub też dowolnego źródła zasilania stabilizowanego lub niestabilizowanego z przedziału 8 ~ 40 V. Zaleznie od wykonania mozliwa jest komunikacja USB , RS 232 , RS 422/485 , BT-Bluetooth lub TTL oraz takze podwójne wyjścia USB + RS 232 , USB + TTL , RS 232 + TTL lub 2x Bluetooth, etc.... W przypadku zasilania z zewnętrznego źródła - np. gniazdko zapalniczki samochodowej 12 / 24 V mozliwe jest tez ładowanie za pośrednictwem wbudowanej przetwornicy dodatkowych odbiorników i ladowanie baterii np. w palmtopach, tabletach , telefonach komórkowych 5V / 500mA max. Uklad przetwornicy napiecia jest w pełni zabezpieczony przed odwrotna polaryzacją i zwarciem zarówno w sytuacji zwarcia ładowania czy zwarcia wyjścia anteny aktywnej.

Wszystkie w/w odbiorniki oferujemy w raz z plyta CD na ktorej znajuda się informacje o instalacji oraz sterowniki pod popularne systemy operacyjne OS Windows, MAC, Android jak tez programy konfiguracyjne do ustawiania predkości transmisji, wyboru protokołów , stref czasowych, szybkości odświerzania itp...

Zaleznie od potrzeby uzytkownik moze samodzielnie skonfigurować urządzenia pod wymagania swojego systemu operacyjnego i programu , np. mapy , programu AGRO , itp.SERIA   GPS-AR 45
SERIA  GPS-R75Szczegółowe karty katalogowe z parametrami w dziale -> PRODUKTY -> URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE -> NAWIGACJA I MONITORING.


ZAPRASZAMY !!!