Strona WWW

najnowsze produkty

Odbiorniki nawigacyjne GPS i GPS-GLONASS
20.12.2017
Specjalistyczne i zintegrowane odbiorniki GPS i GPS-GLONASS do nawigacji i telemetrii - USB / RS232 / RS422 / RS 485 / BT-Bluetooth / TTL - C-MOS do nawigacji, transportu, monitoringu, telemetrii i prac polowych. 

Więcej

Specjalistyczne anteny dla służb - kamuflowane oraz multi-system HV 50 i HV 60
30.11.2017
Specjalistyczne anteny komunikacyjne oraz kamuflowane VHF 136 ~174 / UHF 380~520 MHz w tym Multi-System  HV 50 i HV 60 na pasma GSM-LTE / GPS / WiFi / HF-VHF-UHF ( DMR / TETRA ).

Więcej

Multi-systemowa antena "SHARK"
26.10.2017
Nowoczesna, multi-systemowa antena  ASHM-SHARK na pasma CB / HF / VHF / UHF / GPS-GLONASS - GALILEO / GSM-LTE / Wi-Fi / DVBT / DAB + FM / Telemetria !!!  Jedna antena wiele możliwości !!!

Więcej

Strona 1 z 3  > >>

archiwum newsów

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Kontakt do nas :

Biuro obsługi klienta czynne jest :

Poniedziałek - Piątek : 10.00 ~ 17.00
Sobota, Niedziela i święta :  biuro zamknięte.Tel mob: +48 791-50-40-14

Tel/Fax : +48 58 685-85-86E-mail do nas :

mitcom.electronic@gmail.com

mitcom.electronic@wp.pl

mitcom@wp.plInfo :

Wprzypadku przesłanego do nas zapytania , na które nie otrzymali państwo żadnej odpowiedzi bardzo prosimy o ponowny kontakt. Zawsze odpowiadamy na wszystkie zapytania najdalej w ciągu kilku godzin w dni robocze. Czasem jednak zdaza się z jakiegoś powodu ze korespondencja e-mail do nas nie dotrze. Klienci wówczas czekają na odpowiedź a my nie mamy zadnej świadomości ze było jakiekolwiek zapytanie do nas. Prosimy więc, ze jeśli nie ma od nas odpowiedzi nastpęnego dnia roboczego, to nie jest to podyktowane naszą niegrzecznością a jedynie technicznymi problemami i brakiem doręczenia poczty. Prosimy wówczas skorzystać z innego e-maila w/w lub nawiązać bezpośredni kontakt telefonicznie !

Urlopy :


Firma nasza każdego roku organizuje przerwy urlopowe zaczynające się od drugiej połowy czerwca az do końca sierpnia, a zatem wszelkie zamówienia , zabezpieczenia się w towar prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem najpóźniej do połowy czerwca ! Z racji przerwy urlopowej i konserwacji w tym czasie maszyn produkcja i sprzedaż z tego tytułu może być utrudniona a nawet czasem nie realizowana.  W okresie wakacyjnym będziemy realizować zamówienia i odpowiadać na państwa zapytania w ramach możliwosci . Stałą produkcję wznawiamy jak zwykle od początku września.

Za utrudnienia przepraszamy :-)MITCOM - ELECTRONIC  LTD.

 

« powrót