Strona WWW

najnowsze produkty

Odbiorniki nawigacyjne GPS i GPS-GLONASS
20.12.2017
Specjalistyczne i zintegrowane odbiorniki GPS i GPS-GLONASS do nawigacji i telemetrii - USB / RS232 / RS422 / RS 485 / BT-Bluetooth / TTL - C-MOS do nawigacji, transportu, monitoringu, telemetrii i prac polowych. 

Więcej

Specjalistyczne anteny dla służb - kamuflowane oraz multi-system HV 50 i HV 60
30.11.2017
Specjalistyczne anteny komunikacyjne oraz kamuflowane VHF 136 ~174 / UHF 380~520 MHz w tym Multi-System  HV 50 i HV 60 na pasma GSM-LTE / GPS / WiFi / HF-VHF-UHF ( DMR / TETRA ).

Więcej

Multi-systemowa antena "SHARK"
26.10.2017
Nowoczesna, multi-systemowa antena  ASHM-SHARK na pasma CB / HF / VHF / UHF / GPS-GLONASS - GALILEO / GSM-LTE / Wi-Fi / DVBT / DAB + FM / Telemetria !!!  Jedna antena wiele możliwości !!!

Więcej

Strona 1 z 3  > >>

archiwum newsów

Kontrola jakości CE produktów  MITCOM - ELECTRONIC
Produkty nasze podlegają 100%  kontroli jakości z uzyciem wyskiej klasy aparatury pomiarowej w naszym laboratorium, co oznacza że każdy wyrób opuszczający firmę przechodzi pełną kontrolę pod wzgledem bezpieczeństwa użytkowania, kontrolę pomiarową określającą zakres pracy dla założonych wymagań technicznych oraz kontrolę wizualną. Dzięki temu poziom reklamacji klientów z ewentualnej winy konstrukcyjnej czy montazowej samego produktu jest praktycznie całkowicie wyeleminowany. Szczycimy się tym ze nasze projekty i wyroby nie wracaja do nas i słuzą naszym klientom latami.


Wszystkie nasze produkty są tak projektowane i wykonywane aby spełniały nie tylko nasze wysokie normy zakładowe , prostotę w uzytkowaniu, solidność i niezawodność ale także normy CE , EMC i warunki bezpieczeństwa SEP !!!


Nie zajmujemy sie tzw. "postarzaniem produktów" jak to jest obecnie modne w celu zmuszania klientów do kupowania coraz to nowocześniejszych "gadzetów". Stoimy na stanowisku, moze dość archaicznym, ze produkt musi być w miarę mozliwości w stosunku do swojej ceny długowieczny i optymalny jakościowo. Staramy sie więc stosować podzespoły wysokiej jakości i niezawodności a nie drugiego sortu.

 

Wyroby zależnie od typu i przeznaczenia objęte  są zatem 12, 24 a nawet 36 miesięczną gwarancją. Wszystkie reklamacje krajowe załatwiane są w terminie do 14 dni roboczych, a reklamacje zagraniczne do 28 dni roboczych. Praktycznie jednak jakkolwiek skrajnie zadkie reklamacje powstają niestety przede wszystkim z winy mechanicznych uszkodzeń lub nie fachowej eksploatacji.


Ze wszystkich sił dążymy do tego aby nasze produkty były coraz lepsze i aby klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni. 


Stawiamy więc przede wszystkim na jakość i funkcjonalność produktu a w swoich projektach jesteśmy otwarci na wszelkie cenne sugestie naszych użytkowników.Liczymy także na Państwa zadowolenie oraz cenne uwagi w kolejnych projektach.Zapraszamy do współpracy !


MITCOM-ELECTRONIC LTD.

« powrót