Strona WWW

najnowsze produkty

Odbiorniki nawigacyjne GPS i GPS-GLONASS
20.12.2017
Specjalistyczne i zintegrowane odbiorniki GPS i GPS-GLONASS do nawigacji i telemetrii - USB / RS232 / RS422 / RS 485 / BT-Bluetooth / TTL - C-MOS do nawigacji, transportu, monitoringu, telemetrii i prac polowych. 

Więcej

Specjalistyczne anteny dla służb - kamuflowane oraz multi-system HV 50 i HV 60
30.11.2017
Specjalistyczne anteny komunikacyjne oraz kamuflowane VHF 136 ~174 / UHF 380~520 MHz w tym Multi-System  HV 50 i HV 60 na pasma GSM-LTE / GPS / WiFi / HF-VHF-UHF ( DMR / TETRA ).

Więcej

Multi-systemowa antena "SHARK"
26.10.2017
Nowoczesna, multi-systemowa antena  ASHM-SHARK na pasma CB / HF / VHF / UHF / GPS-GLONASS - GALILEO / GSM-LTE / Wi-Fi / DVBT / DAB + FM / Telemetria !!!  Jedna antena wiele możliwości !!!

Więcej

Strona 1 z 3  > >>

archiwum newsów

SKLEP / ZAMÓWIENIA / CENNIK.


Witamy !

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów lub podjęciem wsółpracy handlowej prosimy o kontakt z nami.

Adres korespondencyjny, adres E-mail i telefony znajdują się w zakładce " KONTAKT ".


W ofercie naszej znajdują się zarówno produkty typowe jak też produkty wykonywane specjalnie pod zamówienia klientów dla indywidualnych i specjalistycznych celów. Opracowujemy i wykonujemy produkty własne, nie są to produkty importowane a wykonywane w naszych zakładach produkcyjnych i podlegające naszej wewnętrznej kontroli jakości, standardom CE  i pomiarom laboratoryjnym na najowocześniejszej aparaturze diagnostycznej. Poza szeroką gamą produktów oferujemy też usługi polegające na modyfikacji anten i urządzeń innych producentów ( np.  instalowane w pojazdach różnych koncernów ) , maszynach czy obiektach  w celu porzerzenia, dołożenia lub modyfikacji funkcji, szczególnie jeśli chodzi o systemy służbowe i telemetryczne - np. kamuflowane i specjalistyczne systemy łączności dla Policji, Służb Specjalnych, MON, Pogotowia, Straży , Kolei, Transportu Lotniczego - Morskiego - Kołowego,  ale także zamówień firm prywatnych lub osób  indywidualnych.


Karty techniczne z parametrami oraz oznaczeniami ( symboliką ) produktów znajdują się w zakładce " PRODUKTY " i w zawartych w nich podkatalogach tematycznych pod kątem głównego zastosowania. Symbol ogólny produktu wyświetla się także po najechaniu myszką na kartę katalogową. Po kliknięciu karty powiększają się do dużego formatu, kursorami w górnym polu można przewijać karty katalogowe lub wyjść z nich funkcją X.


O zamówienia indywidualne ( detaliczne ) jak i hurtowe, z firm i instytucji oraz  wszelkie inne podwykonania, wykonania specjalne, modyfikacje a w związku z tym kwestie techniczne i ceny prosimy pytać w dodze zapytania elektronicznego E-mail lub za pomocą formularza w zakładce " KONTAKT ", ponieważ nasze możliwości technologiczne ( projektowe, elektroniczne oraz obróbcze CNC ) są tak obszerne, że nie sposób jest wycenić w standardowym cenniku każdego rozwiązania technicznego wymaganego przez klienta czy konkretny system łączności.


SKLEP  INTERNETOWY :

Niektóre wybrane i najbardziej interesujace produkty w formie oferty mozna kupić w naszym sklepie internetowym E-Comerce.
W tym celu zapraszamy na naszą stronę : 

mitcom-electronic.shoplo.comhttps://mitcom-electronic.shoplo.com

http://mitcom-electronic.shoplo.com( prosze skopiować w/w link i wkleić w pole swojej wyszukiwarki )
Zapraszamy do współpracy i składania zamówień !!!

MITCOM-ELECTRONIC LTD.

« powrót